Проект iGreen допоможе і тим, хто хоче поділитись враженням, думками і позиціями з приводу екологічної ситуації в КПІ, Києві та Україні загалом. Те, що вас обурює, пригнічує і дратує повинні бачити всі! Покажіть те, на що ви наткнулися, чи, не дай бог, з чим зустрічаєтесь кожен день на вулицях за допомогою фотографій!

Надсилайте свої фото на адресу проекту http://tinyurl.com/cqn8quj та зверніть увагу громадськості на стихійні сміттєзвалища, бруд, відходи і ставлення до екології деяких жителів планети, яких важко називати людьми. Будемо боротися з байдужістю разом! Проект iGreen оголошує фотоконкурс «Сміття в нашому житті: звідки і куди?»!

Це – неабияка можливість проявити активну позицію та відкрити в собі талант фотографа. Хто знає, можливо, такі роботи посприяють виникненню серед студентів нової екологічно свідомої позиції, а може, навіть принесуть естетичне задоволення поціновувачам фотомистецтва!

Найкращі роботи будуть нагороджені наприкінці проекту)

Умови конкурсу:

Тема конкурсу- «Сміття в нашому житті: звідки і куди?».

Надсилайте свої роботи за адресою http://tinyurl.com/cqn8quj до 8-го грудня 2011 року. Переможець буде визначений ввечері 8-го за кількістю лайків під відповідною роботою. Він отримає запрошення на офіційне закриття "Зеленого тижня" для отримання подарунку! Закриття відбудеться 9-го грудня, п'ятниця. Чекаємо на вашу ініціативу та творчість!)