Проект iGreen другий рік поспіль проводиться студентами-волонтерами з організації BEST Kyiv за підтримки Первинної Профспілкової Організації в КПІ для інших студентів нашого внз аби підняти рівень екологічної свідомості та посприяти активізації налагодження процесів здачі макулатури та сортування сміття.

Процес екологізації охоплює набагато болючіші проблеми, які ми поки не в змозі вирішити, але хотіли б до вас донести, колеги-студенти. В першу чергу, ми б хотіли навчити вас не бути байдужими до ситуації з навколишнім середовищем, закликати до вияву активності в боротьбі за чисту «Зелену Землю». Ми впевнені, що ви, так само, як і ми, хочете, аби ваші нащадки мали питну воду та спостерігали широке розмаїття тварин і рослин, населяючих Землю. Людство коїть надзвичайно шкідливі дії по відношенню до природи! Може, досить?

Бути екологічно-свідомим надзвичайно просто:

• Збирати макулатури і здавати на переробку (так само, як і скло та пластик);

• Сортувати сміття: відокремлювати органічне від неорганічного (це полегшить роботу сміттєпереробним заводам, допоможе економити ресурси, використовуючи деякі повторно, та зменшить кількість забруднень довкола);

• Не викидати в смітник продукти: використані пальчикові батарейки, акумулятори, лампи з ртуттю і т.п. (такі речі мають відправлятись прямо на переробку, оскільки можуть нанести величезну шкоду організму людини під час розкладу небезпечних речовин, що містяться всередині них). Нажаль, в Україні, місць, де налагоджена переробка батарейок і ламп, надзвичайно мало. Але потерпіть трохи, - державні проекти на наступний рік обіцяють нам відкриття відповідних заводів. Залишилось зовсім трохи!

• Споживайте електроенергію економно! На її здобуття витрачаються величезні ресурси, а марна трата призводить до невиправних шкідливих наслідків для всього клімату Землі.

Не забувайте, ми з вами – майбутнє! Нехай воно буде зеленим!)


Я – Green, а ти?